MENU...
Facebook

Kamil Zakrzewski


Lata dzieciństwa spędziłem w Stanach Zjednoczonych. Przesiąknąłem tamtejszą kulturą i przyswoiłem język angielski w naturalny sposób. To doświadczenie stanowi dziś fundament mojej pracy zawodowej, lecz nie tylko. Pasję do skutecznego nauczania rozwijam także w domu: swojego syna wychowuję wyłącznie po angielsku. W wieku ośmiu lat jest on już dzieckiem w pełni dwujęzycznym.

Jestem absolwentem Foreman High School w Chicago. Ze względu na wyniki w nauce i fascynację językiem podjąłem studia w prestiżowym Nauczycielskim Kolegium Języków Obcych Uniwersytetu Jagiellońskiego. Następnie ukończyłem filologię angielską na Uniwersytecie Śląskim oraz studia podyplomowe w Katedrze UNESCO do Badań nad Przekładem i Komunikacją Międzykulturową UJ.

W przeszłości byłem nauczycielem języka angielskiego między innymi w Szkole Muzycznej I stopnia im. I. J. Paderewskiego w Krakowie. Wykładałem także dydaktykę nauczania języka angielskiego w Instytucie Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego i Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Oświęcimiu. Obecnie jestem również anglistą w szkole podstawowej Nasze Montessori w Krakowie. 

W ciągu kilku lat nauczania "mainstreamowego" poznałem ograniczenia systemu i postanowiłem zejść z tej utartej ścieżki. Inspiruje mnie wolność, radość i ciekawość świata.

KONTAKT...


ul. Wincentego Pola 4,
31-532 Kraków

tel. Kamil: 512 657 775
tel. Marcin: 502020370
email: info@bilingwa.pl
www.bilingwa.pl

NAPISZ DO NAS...