MENU...
Facebook

Aleksandra Porada


Studiuję filologię angielską i germańską na Uniwersytecie Jagiellońskim. Oba te języki opanowałam w stopniu natywnym. W komunikacji językowej cenię sobie zwłaszcza naturalność ekspresji i precyzję fonetyczną - w moim przypadku amerykańskiej wersji języka angielskiego.

Nauka języków obcych już od najmłodszych lat była moją pasją. Podczas gdy podwórko przepełnione było przyszłymi księżniczkami i modelkami, ja w okularach babci czytałam braciom po angielsku baśnie Andersena. Z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że najwięcej właśnie nauczyłam się poprzez zabawę i kreatywne odkrywanie świata, w ten sposób nowe słowa stawały się czymś naturalnym, jak gdybym używała ich od zawsze w swoim ojczystym języku. Na studiach dowiedziałam się, że tak właśnie działa immersja, przyswajanie języka w codziennych sytuacjach.

Lubię też muzykę klasyczną, językoznawstwo historyczne, jazdę na rowerze, długie spacery z dobrą książką oraz oczywiście dzieci, z którymi jak najlepiej chciałabym dzielić się swoją wiedzą. Każde z nich traktuję jak przyjaciela, który może nas wiele nauczyć, gdyż jak mówi arabskie przysłowie ?Dzieci są skrzydłami człowieka?.

KONTAKT...


ul. Wincentego Pola 4,
31-532 Kraków

tel. Kamil: 512 657 775
tel. Marcin: 502020370
email: info@bilingwa.pl
www.bilingwa.pl

NAPISZ DO NAS...